telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Školní družina pomáhá při úklidu školního hřiště

Jaro je tady a s ním i čas pro přípravu našeho hřiště na nadcházející sezónu plnou sportovních aktivit. Děti ze školní družiny se do přípravy zapojily a také přispěly k tomu, aby naše školní hřiště bylo v co nejlepším stavu. Atletické hřiště, s tartanovým povrchem, je nejen místem mnoha školních soutěží, ale také oblíbeným prostředím pro pravidelný pohyb a sportovní výuku. Po zimě je potřeba povrch zbavit všech nečistot, které by mohly sportovce při užívání dráhy omezovat nebo ohrožovat.

Družinové děti a vybaveny smetáky, smetáčky a lopatkami, strávily pondělní odpolední pobyt venku úklidem zejména běžeckých drah. Děti zametaly, sbíraly kamínky a jiné nečistoty, aby bylo připraveno pro školní a družinové pobyty. Paní vychovatelky a pan vychovatel šli příkladem a společně dětem pomáhali.

Netradičně strávené odpoledne přineslo nejenom užitek z provedené práce, ale ukázalo opět význam týmové spolupráce, díky které zbyl i čas na zábavu.

Děkujeme a těšíme se na všechny naše společné hry a sportovní události, které si nyní můžeme na našem hřišti bezpečně a s radostí užít.

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 23.04.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.