telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Školní kuchyně s jídelnou

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Objednávání stravy | Fotoalbum | Oblíbené recepty | Napište školní kuchyni

Upozornění:

• Stravu je možné objednávat až po zaplacení její ceny, a výhradně prostřednictvím aplikace na https://www.jidelna.cz/. Návod na používání objednávkového systému najdete v přiložených dokumentech: První přihlášení, Objednávka, výběr nebo odhlášení jídla, Historie objednávek.

• V posledním sloupci jídelního lístku jsou u každé položky uvedena čísla označující alergeny, které jídlo obsahuje. Alergeny odpovídající uvedeným číslům najdete v tomto seznamu.

• Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři ŠK nebo si ji můžete stáhnout na stránce Všeobecné informace.

• Úřední hodiny kanceláře ŠK: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 pro veřejnost a rodiče, od 11:30 do 13:00 jen pro žáky školy. Telefon 702 266 834. Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Aktuální upozornění

Prosíme cizí strávníky, aby v současném zimním počasí dbali na používání návleků na obuv, které jsou u vchodu do jídelny k dispozici. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Upozorňujeme, že od začátku ŠR 2023/2024 se strava pro děti z našich MŠ v první den jejich nemoci vyzvedává v jídelně školy. Vchod je z vnitřního bloku budovy, jak je vyznačeno červenou šipkou na přiloženém obrázku. Stejný vchod je určen i pro cizí strávníky školní jídelny. Výdej obědů do jídlonosičů pro cizí strávníky a nemocné žáky ZŠ Horníkova i MŠ Horníkova probíhá od 10:30 do 11:15.

Chtěli bychom požádat strávníky, aby si zkontrolovali přihlášení obědů. Opět se nám stalo, že obědy nejsou přihlášené a poté vznikají na výdeji nepříjemné situace. Jídelní lístky vkládáme s dostatečným předstihem, takže je dost prostoru, aby vše bylo v pořádku přihlášeno. Věříme, že převážně starší děti jsou schopny si obědy přihlašovat v jídelně samy a těm mladším je potřeba pomoct doma přes přihlašovací údaje.

V případě konání školní akce bude mít celá třída automaticky na základě oznámení třídního učitele odhlášené obědy. Pokud jedou pouze jednotlivci (děti), řeší si odhlášení žáci sami nebo zákonný zástupce. Pokud jednotlivci (děti) zůstávají při školní akci ve škole (výlet, škola v přírodě…), řeší si přihlášení obědů opět sami žáci nebo zákonný zástupce.

Platba za stravování dětí ze ZŠ je stanovena:

• 1. stupeň 700 Kč měsíčně

• 2. stupeň 800 Kč měsíčně.

Platba za celodenní stravování dětí z mateřských škol je stanovena pro děti 3-6 let na 1 050 Kč a pro děti 7 let na 1 150 Kč měsíčně.

Žádáme rodiče o navýšení záloh měsíčních plateb. Platby musí být uhrazeny nejpozději do 25. dne v měsíci na měsíc následující na účet 19-5115460237/0100.

Jídelní lístek ve formátu PDF si můžete stáhnout a vytisknout

Aktualizace 22.03.2024, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

RED IZO: 600107957, bankovní účet: 123-6359880267/0100, zřizovatel: Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň