telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

systém

ZŠ Horníkova 1  MŠ Horníkova 1  MŠ Poláčkova 13

Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Z lavic do lesa - žáci 2. stupně

Ve čtvrtek 26.9. 2019 se v líšeňské Rokli odstartoval čtyřdílný běžecký závod Z lavic do lesa, kterého se zúčastnili také žáci 2. stupně. Žáci soutěžili za jednotlivce, kde první tři nejrychlejší dostali diplom a poháry. Zároveň žáci sbírali body z jednotlivých závodů, které se sčítají do souboje škol. Žáci druhého stupně běželi tři okruhy, celkem 1500 metrů a bojovali ve dvou kategoriích: 6. + 7. tříd a 8.  + 9. tříd, zvlášť dívky a chlapci.

• Mezi dívkami v kategorii 6. + 7. tříd se nejlépe umístila Barbora Krejčí na 7.místě a Lucie Lišková na 11. místě.

• V kategorii chlapců 6. + 7. tříd vybojoval Jakub Tesárek 7. místo, Sebastian Aniol 9. místo a Zdeněk Říha 14.místo.

• Mezi chlapci z 8. + 9. tříd se umístil na 3. místě Tomáš Richter, na 7. místě Jan Šembera, na 8. místě Jan Gruber a na 10. místě Michal Novák.