telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Karneval ve školní družině

V úterý 12. 3. 2024 jsme ve školní družině využili předpovědi deštivého počasí a namísto venkovního pobytu si užili družinový karneval. Důležitou součástí naší akce byly různorodé soutěže, které nejen povzbuzovaly dobrou náladu, ale také rozvíjely dovednosti a posilovaly týmovou spolupráci.

Jednou se soutěží byl taneček s míčkem mezi čely. Dvojice se snažily udržet balónek mezi čely a současně tančit podle rytmu hudby. Bylo zábavné sledovat, jak se každý snažil překonat vlastní hranice a zároveň si užíval společný zážitek.

Soutěží, která vyžadovala odvahu, obratnost a rychlost bylo podbíhání pod točícím se lanem. Děti se podbíhaly pod točícím se lanem, aniž by se dotkli země a lana. Bylo skvělé vidět, jak se každý snažil překonat toto náročné výzvy a povzbuzoval ostatní.

Klasická hra židličkovaná byla rychlá a napínavá. Děti se snažily získat židli před ostatními a zachovat se tak v hře co nejdéle, kdy se ukázalo, kdo se stane vítězem.

Celé odpoledne provázela příjemná karnevalová atmosféra. Děti přišly v různorodých kostýmech a maskách, které dodávaly události barevnost a originalitu. Bylo skvělé vidět, jak se všichni zapojují do této oslavy, tancují na dětské písničky a sdílejí svou nápaditost s ostatními. Děkujeme dětem za jejich účast a energii, ale také všem dospělým za jejich pečlivou organizaci a přípravu této události.

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 15.03.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.