telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

ZŠ Horníkova má podcast na Spotify

Základní škola Horníkova se snaží jít s dobou, a proto si založila vlastní podcast. V něm se děti navštěvující žurnalistický kroužek vyptávají učitelů na otázky týkající se jejich praxe ve škole nebo míří na jejich soukromý život. Podcasty natáčíme průběžně, za měsíc zvládáme připravit většinou tři. Odebírat nás můžete na Spotify pod názvem Krumpáč: žákovské médium ZŠ Horníkova.

Mimo to vytvářejí žáci ze žurnalistického kroužku i webové stránky, které čtenáře informují o různorodém dění na škole. Snažíme se pokrýt co nejvíce témat, a proto na našem webu Krumpáč můžete najít takřka vše od sportovních akcí přes školní výlety až po módní policii. Stejně jako u podcastu vychází skoro každý týden nové články, které mohou zaujmout nejen naše žáky, jejich rodiče, ale i další lidi.

Karolína Pospíšilová, 9.V

Aktualizace 10.03.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.