telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Vzhůru na republiku – atletický čtyřboj a úspěch našich atletů v krajském kole

Další povedené vystoupení mají za sebou naši sportovci v atletickém čtyřboji družstev konaném na ZŠ Laštůvkova. Při atletickém čtyřboji je družstvo tvořeno 5 závodníky a každý závodí ve 4 disciplínách – běh na 60 metrů a vytrvalost, hod nebo vrh, skok daleký nebo vysoký. Každý výkon se boduje dle atletických tabulek a počítá se součet bodů za všechny disciplíny.

Naše družstva se vedla velmi zdatně a v součtu bodů jsme v kategorii mladších žáků a žákyň obsadili 1. místo v kraji a zajistili si postup na republikové finále tohoto víceboje.

A kdo naši školu reprezentoval: Kočvara Antonín, Nimrichter Patrik, Šiška Matěj, Petrla Viktor, Tesárek Tomáš, Krsková Barbora, Hortová Natálie, Sedláčková Nela, Schneiderová Sára, Mazourová Kateřina.

Závodila i naše starší děvčata, a to: Skálová Natálie, Nováková Helena, Ševčíková Ilona, Vejrostová Nela, Dyachuk Karolína. Dívkám patří pěkné 5. místo.

Mgr. Martin Půček

Aktualizace 19.10.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.