telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska, dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

7. V na výletě v adrenalinovém parku Březová

Třída 7. V vyrazila na školní výlet do Outdoor Resortu Březová na Třebíčsku, který je údajně největším zážitkovým parkem v Česku. Tak alespoň tvrdí propagační materiály. Žáci, kteří se sem vydali na tři dny plné akčního programu, se o tom mohli přesvědčit na vlastní kůži. Získali mnohdy nezapomenutelné zážitky a vrátili se spokojení. V naší malé anketce jsme zjišťovali, kterou atrakci v Březové si nejvíce užili:

• Mně bavila atrakce zvaná Démon, to znamená zip line z věže do rybníka, a taky rafty. (Matěj S.)

• Nejvíc jsem si užila Free Fall, skok ze 14metrové výšky. (Helča S.)

• Mně se nejvíc líbil taky skok z věže, a kromě toho i laserová únikovka Muzeum. (Kamča)

• Mně se líbila strašidelná únikovka Karlštejn i laserové Muzeum jako Kamči. (Bára)

• Nejvíc jsem si užila bufet, byly tam brambůrky a zmrzlina. (Ella).

Mgr. Jiří Starý

Aktualizace 07.06.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.