telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska, dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Seznamovací víkend doporučuje 10 z 10 rodičů

Máte dítě na Horníkově? A neměli jste ještě seznamovací víkend? Pak to zkuste co nejdříve napravit. 4.A tento dluh splatila v průběhu května a akci si pochvalovali všichni: děti, rodiče i paní učitelka Benešová.

Setkání se zúčastnilo dvacet kompletních rodin včetně ostatních sourozenců, ať už chodí také na Horníkovu nebo jinam. Pestrá společnost se sešla v rekreačním středisku Biskupice-Pulkov vybaveném tradičními chatkami, hřištěm na fotbal, plážový volejbal, bazénem i jídelnou, v níž se podávala chutná plná penze. Rodiče potěšil také solidně zásobený bar s výbornou kávou a příjemně nízkými cenami.

Akci otevřela už v pátek seznamovací hra, při níž děti zpovídaly vylosovanou rodinu a zjištěné informace prezentovaly celému osazenstvu. V sobotu následovala olympiáda na stanovištích připravených jednotlivými rodinami, šifrovací výlet a večerní noční hra, kterou zorganizovaly děti pro rodiče. Program vyvrcholil nedělními zápasy v plážovém volejbale a fotbale.

Společný víkend jsme plánovali už v první třídě na jaro 2020, nicméně následný lockdown jej znemožnil a odložil o tři roky. Všichni jsme litovali, že takový teambuilding neproběhl hned zkraje společné školní docházky našich potomků. Proto kdo můžete, udělejte si seznamovací akci rodičů s dětmi co nejdříve, za 4.A doporučuje 100 % rodičů i dětí!

Tomáš Hložánek

Aktualizace 20.06.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.