Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Vyhlášení nejlepších žáků školy

Tak jako každý rok i letos se na Líšeňské radnici sešli ředitelé a výchovní poradci všech líšeňských škol, aby představili nejlepší žáky své školy. Akce proběhla 22. června v dopoledních hodinách. Vybraní žáci se na ni dopředu pečlivě chystali, každý musel donést vypracovanou PowerPointovou prezentaci.

Letošní akce proběhla 23. června dopoledne. Ve velkém sále radnice se sešli vybraní žáci líšeňských škol, aby o sobě řekli ostatním co nejvíce. Spolu s nimi se akce účastnili ředitelé škol. Sál byl přístupný také pro rodiče oceněných dětí, kteří si mohli osobně vychutnat ocenění úspěchů svých ratolestí.

Naše škola se představila jako druhá a vybraní žáci Štěpán Holas z 5.A, Anežka Burianová ze 7.V a Klára Klementová z 8.A zvládly svou prezentaci na jedničku. Všichni byli odměněni diplomy a poukázkou na nákup knih.

Zpět do školy jsme všichni odcházeli s dobrou náladou a naši žáci též s diplomy a s šekovou poukázkou z knihkupectví.

Mgr. Hana Pavlíčková, výchovný poradce

Aktualizace 27.06.2018, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.