Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Společný víkend třídy 1.A v Biskupicích

Co se vám vybaví, když se řekne Biskupice u Třebíče. Nic?! Nám donedávna také ne. Přesněji do minulého víkendu 8. až 10. 6. 2018, kdy se právě v Biskupicích ukázalo, že když se dá dohromady dobrý nápad a odvaha podělit se o něj (rodiče Havlíčkovi), schopnost dát nápadu zajímavou náplň a ochota uvést jej v život (paní třídní učitelka Ivana Bartoňová a paní učitelka Milada Pytelová se svými dětmi), nezdolná dávka energie a nadšení (děti z 1. A) a snaha vyjít tomu všemu vstříc (rodiče dětí z 1. A), vše se protřepe a důkladně promíchá, vznikne z toho víkend plný smíchu, her, koupání a soutěží, na který se příjemně vzpomíná. Přesně takový víkend si děti i rodiče z 1. A vyzkoušeli a (zpočátku možná se zvědavostí a snad i trochou ostychu, v závěru však - po všech hrách, kvizech, společné procházce, ohni s kytarou a opečenými špekáčky i noční hře - již jako staří známí) plnými doušky užili. Pátráte-li sami po způsobu, jak se seznámit se spolužáky vašeho dítěte, jak poznat jejich rodiče lépe než jen jako cizí lidi navštěvující stejné třídní schůzky, a jak zjistit, co vše jsou pro své žáky ochotni udělat opravdoví kantoři, již dále nepátrejte. Právě jste ten správný způsob našli.

Mgr. Ing. Tomáš Horký, fotografie eva melo