Fakultní škola Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň


 

Školní informační
systém

 ZŠ Horníkova 1  MŠ Horníkova 1  MŠ Poláčkova 13 

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Čtvrté místo ve futsalovém turnaji na ZŠ Svážná

Naše škola se přihlásila do 1. ročníku futsalového turnaje pro síť brněnských otevřených škol. Přes počáteční obavy pořadatele tohoto oblíbeného sportu, že se díky špatně načasovanému termínu zúčastní malý počet škol, se nakonec hrálo v silně obsazeném turnaji ve čtyřech skupinách po čtyřech účastnících, kde první dva ze skupiny postupovali do dalších bojů o celkové vítězství.

Naši chlapci vyhráli suverénně základní skupinu se třemi vítězstvími. Velkou měrou se o vítězství zasloužil osmi góly M. Hlaváček, kterému o jednu branku uniklo celkové vítězství v soutěži o nejlepšího střelce turnaje. Mezi nejlepší hráče se také zařadil obránce J. Kocholl a brankář D. Elsner. Škoda, že v semifinále již našim hráčům štěstěna nepřála a přes bojovný výkon jsme se dalšího vítězství nedočkali. Celkově jsme obsadili nepopulární čtvrté místo.

Naše soupiska: M. Hlaváček, D. Zavadil, F. Lavický, D. Grubišič, L. Pavlík, Do Minh Vu (Honza), D. Elsner, R. Vivčar, J. Šembera a J. Kocholl.

Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

 

 

Mgr. Vítězslav Vardan


Aktualizace 30.09.2018, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.