Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Stezka odvahy

Na 1. prosinec se těšili opravdu všichni žáci naší školy. Proběhla dlouho očekávaná stezka odvahy, kterou svým spolužákům připravili členové žákovského parlamentu. Přípravy byly opět velmi důkladné. Parlamenťáci si vyráběli masky a rekvizity a přemýšleli, čím letos překvapit. Externím členem parlamentu je loňský absolvent naší školy - Filip Mojžíš, díky kterému byla trasa i letos ozářena světelnými efekty.

Protože o stezku odvahy byl velký zájem, museli někteří chvíli čekat, než mohli vyrazit. Ale čekání bylo odměněno – stálo za to zažít, jak škola vypadá večer, potkat při tom nějaké to strašidlo. Někteří byli odvážní, někdo se bál trošku, někdo víc. Ale to přece ke stezce odvahy patří.

Událost si nenechali ujít ani někteří naši loňští absolventi. Jsme rádi, že se k nám bývalí žáci vracejí. Pochvalu zaslouží i učitelé, kteří ve večer dostavili do školy, aby si stezku také prošli.

Velký dík za úspěšný průběh celé akce patří nejen členům žákovského parlamentu, ale i rodičům, kteří vypomohli. Paní Mojžíšová dovezla do školy obrovské množství techniky, bez které by světelné efekty nebyly možné, a napekla výborné občerstvení – vanilkové rohlíčky, bábovku a makový závin. Paní Pokorná zajistila suchý led a celou dobu obsluhovala přístroj na výrobu mlhy.

DÍKY! DÍKY!! DÍKY!!!

Mgr. Květoslava Hasoňová,
koordinátorka žákovského parlamentu

Kromě níže uvedeného fotoalba si můžete prohlédnout i působivou videoreportáž, jejímž autorem je rokynek.