Bezpečně do školy

V úterý 26. 9. navštívila naši školu skupinka policistů, která přiblížila našim nejmenším školákům důležitost správného a bezpečného chování v běžném dopravním provozu.

Děti postupně procházely třemi stanovišti, na kterých se seznamovaly s nejdůležitějšími, a pro každodenní život účastníka silničního provozu nezbytnými, pravidly. Naši ochránci zákona nejprve předvedli ukázku policejního vozidla, kde si děti mohly vyzkoušet všechny možnosti zásahu dopravní policie. Druhé stanoviště bylo pro naše školáčky opravdu zábavné, protože si mohli osahat, a na vlastní kůži vyzkoušet, všechny policejní pomůcky. Třetí, a pro děti asi nejdůležitější zastávkou bylo seznámení se s bezpečným chováním v silničním provozu. Hlavně osvojení bezpečného přecházení vozovky.

Během dopoledne jsme se výborně bavili, ale hlavně se naučili spoustu důležitých věcí.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Jarmil Műller

Aktualizace 27.09.2017, © webmaster