Adaptační pobyt šestých tříd

Dne 11. 9. 2017 opustily šesté třídy školní lavice a vypravily se se svými třídními učiteli a školní psycholožkou na adaptační pobyt do Jedovnic. V autokempu Olšovec žáci strávili tři dny plné her, ale i práce. Vytvářeli si například pravidla třídy a třídní erb. Díky zajímavým hrám se učili vzájemné spolupráci a lépe se poznali. Navštívili nejzajímavější místa v okolí – přírodní památku Rudické propadání, lom s barevnými písky, větrný mlýn v Rudicích. Nechyběla stezka odvahy. Je pravda, že počasí našim aktivitám příliš nepřálo, ale i s tím jsme si poradili. Špekáčky jsme si opekli až ve čtvrtek na školní zahradě.

A tak můžeme říct – pobyt se povedl, vzájemně se sblížili nejen žáci jednotlivých tříd, ale i třídy navzájem. A žáci měli možnost lépe poznat svoje nové třídní učitele.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Květoslava Hasoňová

Aktualizace 27.09.2017, © webmaster