Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Školní akademie 2018

Ve středu 23. 5. 2018 se uskutečnila v jídelně naší školy již tradiční školní akademie. Žáci pod vedením svých učitelů pečlivě nacvičovali program. Protože každý se úkolu ujal velmi svědomitě a zodpovědně, patří všem obrovský dík.

Sourozenci Monika a Adam Hrdličkovi nás vzorně provázeli celým programem. Děti z první třídy nás vtáhly do atmosféry fotbalového stadionu a poradily princi, jak na draka. Zaposlouchali jsme se do tónů piana, houslí, zobcových fléten i akordeonu. Na duši nás pohladil také zpěv melodických písní jak jednotlivců, tak pěveckého sboru Pavouček. Třeťáci rozvlnili těla v moderním tanci, vzorně zatančily mažoretky, pružně se ohýbaly gymnastky a kluci s diabolem také předvedli, co umí. Dramatický kroužek možná poodhalil budoucí divadelní umělce a perníkovou chaloupku zahlédla v dálce třída 3.C. Na videu jsme mohli sledovat polonézu žáků devátých tříd a také prezentaci nejen o výuce jazyků. Třešničkou na dortu se stalo už pomalu tradiční překvapení - vystoupení pedagogů "Los Hornikos". Věřím, že připravený program se všem líbil. Byl připraven s láskou a s velkou snahou předvést vše co nejlépe.

Velké poděkování patří žákům, kteří s velkou ochotou pomáhali chystat nářadí a mikrofony během celého představení. Jiní zase ochotně a s velkou snahou pomáhali v zákulisí. Akademie by se také neobešla bez "chůviček", které se o děti postaraly v zákulisí. Děkuji zvukařům z Hudební školy Yamaha - Dagmar Polákové a Janu Polákovi, za pěknou výzdobu paní učitelce Marii Petrové a panu učiteli Vítězslavu Vardanovi za zdokumentování akce. Nemalé poděkování patří všem rodičům, kteří se školní akademie zúčastnili a svým potleskem tak skvělou atmosféru dotvořili. Věřím, že i v příštím roce se u této příležitosti opět sejdeme v tak hojném počtu.

Mgr. Ivana Bartoňová