Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Přespání ve školní družině

Děti ze třetího oddělení školní družiny měly možnost v pátek 11. května přespat ve škole a zjistit tak, jaké je to ve škole, když tu dávno nikdo není.  Děti čekaly soutěžní a zábavné hry – různé verze štafety, zadečková přetlačovaná, týmová honička s cílem prasknout balónek ostatních týmů a ochránit ten svůj, týmová mumifikace jednoho z kamarádů nebo provádění kamaráda se zavázanýma očima potemnělou školou. Večer jsme zakončili módní přehlídkou pyžam a za poslechu pohádky uložili děti ke spánku. Ráno si děti nazdobily cupcake a poté se navrátily domů ke svým rodičům. Přespání všechny děti statečně zvládly a doufám, že si je i náležitě užily a třeba zase někdy příště.

Všechny fotky z přespávání ve škole si můžete prohlédnout zde: https://hornikovasd.rajce.idnes.cz/Prespani_ve_skole_3._oddeleni/

Bc. Marcela Rymešová