Novinky v dotačním programu Mléko do škol

Vzhledem ke změnám v dotačním programu mléko do škol budeme od letošního školního roku získávat výborné plnotučné mléko z malé biofarmy u Kroměříže. Bližší informace na www.kozojedsky-dvur.cz.

Každé dítě naší školy má nárok na jeden mléčný výrobek týdně zdarma. Dovoz může být někdy spojen například 2x za měsíc po dvou výrobcích. Dotované je biomléko a biokefír. Možnosti nákupu dalších výrobků, například ochucených kefírů za dotovanou cenu jsou v jednání.

Ve středu 20. 9. byl první dovoz. Každý žák dostal jedno biomléko 250 ml .

S touto změnou souvisí ukončení fungování automatu na mléko v přízemí školy, který fungoval do června 2017. Již prosím nenabíjejte své čipy.

Žádáme rodiče, aby nás podpořili také ve třídění odpadů. Jako Ekoškola se snažíme děti naučit prázdný obal vypláchnout a dát do nádoby na plast, vršek zvlášť. V případě, že donese dítě mléko domů, roztřiďte plasty stejným způsobem. Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Roman Burda, ředitel školy

Aktualizace 20.09.2017, © webmaster