Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

ZŠ Horníkova na florbalovém turnaji SBOŠ Bohunice 2018

Minulý týden se chlapci druhého stupně zúčastnili silně obsazeného turnaje ve florbalu. Jelikož tento turnaj hraje 16 brněnských škol, tak se boje o co nejlepší umístění muselo hrát v obou bohunických halách ve dvou skupinách. Naši chlapci ve složení: Drábek, Grubišič, Vičar, Elsner, Enžl, Kocman Holomek, Ngo, Pospíšil a Dolejška odehráli tři zápasy s těmito výsledky:

• ZŠ Horníkova versus ZŠ Heyrovského 1:1, kde jedinou branku našeho družstva vstřelil J. Dolejška.

• Druhý zápas proti ZŠ Gajdošova jsme prohráli o jednu branku, což nás stálo postup do finále. Branku vstřelil D. Elsner.

• V posledním utkání naši chlapci ukázali herní pohodu, bojovnost, vůli po vítězství a vyhráli jsme zaslouženě nad ZŠ nám. 28. října jednoznačným skóre 5:0. O branky se podělili: Drábek 2 branky, Holomek, Enžl, Vičar.

Celkově jsme obsadili třetí místo ve skupině. Všem hráčům děkuji za herní nasazení a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Vítězslav Vardan

Aktualizace 17.04.2018, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace