Atletické závody ve školní družině

V úterý 23. 5. jsme si jeli zasoutěžit na obvodní atletický trojboj školních družin na ZŠ Masarovu. Předcházela tomu příprava na školním hřišti, kde jsme trénovali jednotlivé disciplíny. Nominovaní sportovci se reprezentace naší školní družiny zhostili opravdu výborně. V jednotlivcích byla úspěšná děvčata:

• Nikola Pagáčová z 2. A třídy získala v kategorii mladší žákyně 2. místo a postupuje do městského kola.
  • Marika Petrlová z 3. B třídy získala v kategorii starší žákyně 2. místo a postupuje do městského kola.

V celkovém hodnocení získala naše školní družina krásné 3. místo.

Oběma postupujícím děvčatům přejeme hodně úspěchů v celoměstském klání, které se uskuteční v červnu na ZŠ Mutěnické.

Všem dětem bych chtěla poděkovat za účast.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

J. Peloušková

Aktualizace 26.05.2017