Opakování - matka moudrosti

Říká se, že opakování je matka moudrosti. Ne jinak tomu bylo i v pondělí 22. 5. ve třídě 2. A. Po roce k nám opět zavítal Luděk se svým pejskem Česťou. Přijeli za námi až z Velkého Meziříčí. Česťa  je "profesionál" cvičený na canisterapii.

Pozvala jsem je k nám do třídy, abychom si společně zopakovali a oživili, jak správně pečovat o naše čtyřnohé kamarády a hlavně základní pravidla o našem chování vůči cizím psům. Zároveň nám Česťa předvedl, co nového se v uplynulém roce naučil.

Po celou dobu se nezastavil ani Česťa, ani děti. Za každý správný výkon byl odměněn psím pamlskem a děti potleskem a pochvalou od Luďka.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Jaroslava Pelikánová

Aktualizace 23.05.2017