Školní družina v divadle

Ve čtvrtek 27. dubna jsme se s dětmi ze školní družiny vypravili na návštěvu do divadla. Cestování v dopravní špičce, ani typické vrtkavé aprílové počasí nám výlet za kulturou nepokazilo.

V Divadle Bolka Polívky v centru města pro nás skupina hostujících herců z Prahy připravila divadelní představení Čtyřlístek v pohádce. Spolu s hlavními hrdiny Fifinkou, Myšpulínem, Bobíkem a Pinďou jsme se přenesli do pohádky, kde nechyběl tříhlavý drak, ježibaba, ani zakletá princezna. Pohádkové postavy vynikaly vtipem a odvahou. Krásné kulisy dotvářely prostředí jednotlivých známých pohádek. Jediným nedostatkem bylo, že určený čas nám tak rychle uběhl.

Po skončení představení jsme byli svědky slavnostního předání vybraných finančních prostředků. Herci celý svůj honorář věnovali Nadaci Archa Chantal Pouillain a rodičům Vackovým pro jejich postiženou holčičku. Odjížděli jsme s pocitem, že kromě velmi vydařeného zážitku jsme se stali součástí prospěšné charitativní akce, ke které jsme malou měrou také přispěli.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

J. Peloušková

Aktualizace 02.05.2017