Dopravní soutěž mladých cyklistů

V úterý 16. 5. 2017 se vydala skupinka mladých nadějných cyklistů v doprovodu pana učitele J. Müllera a asistentky M. Čechové reprezentovat naši školu na dopravní soutěži, odehrávající se v areálu dopravní výchovy a vzdělávání v Brně–Pisárkách.

Za mladší kategorii bojovali Tereza Zechmeisterová a Matěj Dvořák z 5. A a Marta Přichystalová a Jakub Jan Liška ze 6. V. O skvělé výsledky v kategorii starších žáků se postarali Kryštof Kovář ze 7.A a Kristýna Lyková, Lucie Pařízková a Adam Kašparovský z 9. B. Obě skupiny se musely "poprat" s takovými úkoly, jako jsou testy z pravidel silničního provozu a také poskytování první pomoci, zorientování se v mapě či jízda zručnosti a jízda na dopravním hřišti.

Přestože byla konkurence veliká a děti z ostatních škol velmi šikovné, s potěšením můžeme oznámit, že reprezentanti starší kategorie pocítili, jaké je to stát na stupních vítězů - odnesli si pohár za obdivuhodné třetí místo. Rovněž děti z mladší kategorie zvládaly zadané úkoly nadprůměrně dobře, za což jim patří náš obdiv a velký dík.

Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Mgr. Jarmil Műller

Aktualizace 18.05.2017