Exit game - hra pro bystré hlavičky a šikovné ručičky

Hra v našem provedení je situovaná do učeben naší školy, kde Tě budou čekat různé úkoly. Úkoly jsou zaměřené na přírodní vědy, ale také na logické myšlení. Setkáš se s různými hádankami, sestrojováním lehkých přístrojů využívajících fyzikální zákony a i s chemickými vlastnostmi látek. Spoustu věcí znáš z běžného života. Z různých stanovišť získáš nápovědy, které Tě navedou k heslu otevírající učebnu. Nesmíš dlouho zahálet! Na získání hesla máš pouze 45 minut. Když se z učebny dostaneš, dodáme tvé vyčerpané hlavičce nutnou dávku cukrů ve formě sladké odměny. V případě opačném budeš škole již navždy sloužit :-)

Mgr. Gabriela Kuběnová

Aktualizace 15.05.2017