Druhé třídy v novém herním centru Bruno-family park

V pátek 27.11. se naše třídy 2.A a 2.B zúčastnily slavnostního otevření nového herního centra Bruno-family park. Celou akci odstartoval starosta MČ Brno-Slatina a hejtman Pardubického kraje. Po slavnostním přestřižení pásky jim čáp Bruno dal pokyn k otestování herních prvků. Toto herní centrum je opravdu moderně vybaveno, děti zaujaly podzemní chodby, panoramatická vyhlídka, plovoucí lodičky, prostorové bludiště se sítěmi, tobogány i jízda v autíčkách. Kdo již chtěl klidnější činnost, byly pro něj připraveny tvořivé dílny. Vyhrazený prostor měly i děti od 0 do 4 let. O bezpečnost a pohodu na stanovištích se starali profesionální animátoři.

Pro děti bylo připraveno lehké občerstvení - ovocný talíř i dostatek tekutin. Nikomu se nechtělo Bruno park opustit, protože pro některé děti to byl opravdu nevšední zážitek, byly totiž v takovémto centru poprvé v životě. Všichni jsme byli opravdu maximálně spokojeni i dostatečně unaveni. Celé odpoledne jsme si báječně užili a přiložené fotky jsou toho důkazem.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií.

Mgr. Pavlína Baláková, Mgr. Petra Svobodová

Aktualizace 02.12.2015