Úspěch školní družiny na obvodním lehkoatletickém trojboji

Každý rok se děti ze školních družin utkají na obvodním lehkoatletickém trojboji na ZŠ Mutěnické. S osmičlenným týmem jsme v úterý 24. 5. vyrazili na závody. Nepřízeň počasí nám nesebrala patřičné odhodlání bojovat se vší vervou.

Po krásném vystoupení mažoretek v modrostříbrných kostýmech se všichni závodníci rozdělili do družstev podle věkových kategorií. Děti zápolily udatně. Podařilo se nám překonat i zdravotní potíže jednoho z členů našeho týmu.  V průběhu závodu nás sice prudký déšť zahnal do budovy, ale nepokazil nám náladu. Výsledné umístění i medaile jednotlivců nás velmi potěšily:

• V kategorii starších žáků se Samuel Aniol z 4. A umístil jako třetí.

• Viktorie Bočková z 2. A v kategorii mladších žákyň také získala třetí místo.

• V celkovém hodnocení škol jsme obsadili čtvrtou příčku.

Všem sportovcům, kteří statečně bojovali, chci touto cestou poděkovat za výbornou reprezentaci naší školní družiny.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

J. Peloušková

Aktualizace 25.05.2016