Preventivní program Abrakamuzika

V prvním listopadovém týdnu proběhl preventivní program pro žáky 1. stupně připravený na míru konkrétním věkovým skupinám dětí. Struktura, forma i obsah jednotlivých scének byly velmi dobře zvoleny. V průběhu pořadu se žáci mohli setkat s problematikou vztahů mezi lidmi, vztahů v rodině, ve škole a hlavně poučením, jak řešit různé krizové situace, se kterými se mohou ve škole nebo každodenním životě setkat. U všech scének následovala rekapitulace a upozornění, že vše je inspirováno skutečnými příběhy. Celý program byl odlehčen písněmi, které korespondovaly s problémovou situací. Pořad byl na vysoké profesionální úrovni a závěrečná píseň byla tak rytmická a emotivní, že zvedla všechny děti ze židlí.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií.

J. Muller, J. Pelikánová

Aktualizace 22.07.2016