Vánoční besídka ve školní družině

Zajímavý hudební program, který si pro nás ve středu 17. 12. připravila hudební škola Yamaha, působící na naší škole, odstartoval vánoční besídku školní družiny. Po zajímavém programu, který nás příjemně svátečně naladil, jsme si již tradičně připomněli různé zvyky, které k tomuto období patří.

Nezapomněli jsme na krájení jablíček nebo lití olova. To jsme nahradili voskem, z kterého jsme hádali, co nás příští rok čeká. Nechyběly ani koledy, které jsme si společně zazpívali.

Největší překvapení ale byla bohatá nadílka dárků, které si děti odnesly do svých oddělení a které jsme dětem pořídily díky finančnímu příspěvku rodičů ze sdružení Horníček, kterým tímto patří velké poděkování. Radost všech byla nefalšovaná a na přiložených fotografiích dobře patrná.

Ve fotoalbu si prohlédněte více fotografií

J. Peloušková

Aktualizace 21.02.2021