I učitelé se učí!

Často si myslíme, že když je ředitelské volno nebo prázdniny, tak si i učitelé užívají zaslouženého volna. Jenže tomu tak není. V pátek z důvodu konání voleb byl u nás ve škole vyhlášen ředitelský den. Žáci zůstali doma, ale učitelé již ve čtvrtek vyrazili na další „team-buildingovou“ a školící akci.

V loňském roce si vyzkoušeli spolupráci na pálavských kopcích a sjíždění řeky Svatky. V letošním roce se naším domovem stalo, na krátkou chvíli, Jezírko v Soběšicích. Jedná se o středisko ekologické výchovy, odloučené pracoviště Lipky. Učitelé i asistenti pedagogů stihli opravdu hodně. Seznámili se s celým pracovištěm i jeho činností, zejména nabídkou programů pro žáky. Dále si vyzkoušeli několik aktivit, které si mohou ve škole zahrát i se svojí třídou. V neposlední řadě, proběhl workshop na téma: „Pravidla třídy a komunitní kruh“.

A protože byl krásný podzimní den, zakončili jsme naši akci dvouhodinovou hrou v lese. Všechny týmy musely podle mapy najít kontrolní místa a na nich splnit daný úkol.

A co nás čeká příště? Nechme se překvapit.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

RČB

Aktualizace 13.12.2015